698 327 315 info@polinfor.pl

Pozycjonowanie lokalne

Z nami wyprzedzisz konkurencję w twoim mieście

Mamy innowacyjne metody pozycjonowania i jesteśmy pewni skuteczności – gwarantujemy rozliczenie za efekt

Bądź liderem tam gdzie działa Twoja firma

Wypozycjonowaliśmy tysiące fraz lokalnych. Czyli takich, które wpisują klienci z Twojego miasta. Przykładowo: Szkolenia bhp Warszawa, Adwokat Gdańsk, Kardiolog Cieszyn – czyli nazwa usługi lub produktu + Miasto 

W czym jesteśmy lepsi?

Najbardziej lubliny pozycjonowanie lokalne – mamy też najlepszą skuteczność. Wyobraź sobie ile Twoja firma zyska jak też będziesz na szczycie w Google.
Dajemy gwarancję ruchu na stronie – co oznacza, że gwarantujemy ci potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani usługami twojej firmy i znajdują się w kluczowej dla twojego biznesu lokalizacji. 

Po pierwsze – twoja strona ponad wszystkimi

W ramach usługi pozycjonowania lokalnego, oferujemy dodatkową usługę przygotowania wizytówki twojej firmy w Google Moja Firma

to daje bardzo dużą przewagę, ponieważ strona ma szansę pojawiać się w mapkach nad wynikami wyszukiwania. 

Po drugie – rozliczenie za efekt

Praca naszej firmy polega na tym, aby jak najwięcej osób odwiedziło Twoją firmową stronę, dlatego w każdym pakiecie określiliśmy minimalną liczbę unikalnych użytkowników – co oznacza, że jeśli w danym miesiącu nie osiągniemy tego limitu, to nie wystawimy faktury.

Wiemy, że nasza praca przynosi naszym klientom realne rezultaty – dlatego mamy pewność, że przyciągniemy do Twojej strony nowych potencjalnych klientów.

Po trzecie – stała opłata

Za naszą usługę pobieramy stałą miesięczną kwotę – nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając konkurencyjność danych fraz.  

Zainteresowany?

Przygotujemy ofertę dopasowaną do twojej firmy – pamiętaj, wysłanie formularza nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do popdpisania umowy.

Prześlij zapytanie a otrzymasz bezpłatnie analizę i wycenę pozycjonowania Twojej strony:

Imię i nazwisko (wymagane):
Adres email (wymagane):
Telefon kontaktowy:
Adres strony (wymagane):

Czy chcesz żebyśmy zaproponowali frazy?

Czy strona była wcześniej pozycjonowana?

Propozycja fraz i uwagi:

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi