698 327 315 info@polinfor.pl

Pozycjonowanie dla firm

Stworzyliśmy nową i unikalną ofertę

Pozycjonowaniem zajmujemy się już ponad 10 lat

Nasze doświadczenie jest wyjątkowe

Naszymi klientami są głównie małe firmy, dlatego naszą ofertę przygotowywaliśmy na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia – znamy potrzeby małego biznesu i wiemy, że budżety na promocję są bardzo ograniczone.

Dajemy Twojej firmie prawdziwą gwarancję

Poznaj naszą zupełnie nową ofertę skrojoną tak, aby dawała jak najlepsze realne efekty przy jak najmniejszym możliwym koszcie.

Dajemy prawdziwą gwarancję – nie możemy zagwarantować określonej pozycji w wynikach wyszukiwania, ale możemy zagwarantować, że na Twoją firmową stroną przyciągniemy konkretną liczbę potencjalnych klientów.

Po pierwsze – zawsze stała opłata

Za pozycjonowanie rozliczamy się w abonamencie – jest to zawsze jedna i ta sama kwota, na którą podpisujesz umowę – nie pobieramy dodatkowych opłat za ruch ani za optymalizację.

Jeżeli rozwiniesz swoją firmę, to z łatwością możesz po prostu przejść na wyższy pakiet, aby rozszerzyć liczbę pozycjonowanych fraz i zyskać jeszcze większy ruch.

Po drugie – prawdziwa gwarancja

Żadna z uczciwych firm zajmujących się pozycjonowaniem nie jest w stanie udzielić gwarancji na to, że Twoja strona uzyska w konkretnym czasie daną pozycję – to zależy od zbyt wielu czynników. Pozycjonowanie to proces rozłożony w czasie – bywa, że wysokie pozycje uda się osiągnąć w kilka tygodni, bywa że w kilka miesięcy, lub nawet – na najbardziej konkurencyjne frazy – w kilka lat.

My dajemy gwarancję na to, że na Twoją stronę trafi określona w umowie liczba potencjalnych klientów – mało tego – w każdym miesiącu muszą to być nowi potencjalni klienci – tzw. unikalni użytkownicy.

Skąd masz mieć pewność, że będą to prawdziwi użytkownicy? Na Twojej stronie zainstalujemy statystyki Google Analitycs – zewnętrzne, zupełnie niezależne i wiarygodne źródło statystyk ruchu na stronach internetowych.

Po trzecie – rozliczenie za efekt

Celem pozycjonowania nie jest uzyskanie wysokich pozycji w Google, tylko pozyskanie za ich pomocą nowych klientów. Praca naszej firmy polega na tym, aby jak najwięcej osób odwiedziło Twoją firmową stronę, dlatego w każdym pakiecie określiliśmy minimalną liczbę unikalnych użytkowników – co oznacza, że jeśli w danym miesiącu nie osiągniemy tego limitu, to nie wystawimy faktury.

Wiemy, że nasza praca przynosi naszym klientom realne rezultaty – dlatego mamy pewność, że przyciągniemy do Twojej strony nowych potencjalnych klientów.

Nasza oferta wzbudziła zainteresowanie?

Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twojej firmy – pamiętaj, wysłanie formularza nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do popdpisania umowy.

Prześlij zapytanie a otrzymasz bezpłatnie analizę i wycenę pozycjonowania Twojej strony:

Imię i nazwisko (wymagane):
Adres email (wymagane):
Telefon kontaktowy:
Adres strony (wymagane):

Czy chcesz żebyśmy zaproponowali frazy?

Czy strona była wcześniej pozycjonowana?

Propozycja fraz i uwagi:

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi