698 327 315 info@polinfor.pl

Tanie Pozycjonowanie dla firm

Zdobywanie klientów jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Rozwijaj firmę wykorzystując siłę SEO w Google

Bez względu na to w jakiej branży działasz – Twoi klienci korzystają z Google. Bo tak jest szybciej, łatwiej i bez wysiłku. Wpisują odpowiednią frazę, przeglądają wyniki wyszukiwania, wybierają najkorzystniejszą dla nich ofertę. Tak jak prawdopodobnie Ty w tej chwili. 

Pozycjonowanie nie tylko jest potrzebne Twojej firmie – jest niezbędne, aby dotrzeć do Twoich klientów. Jest niezbędne abyś mógł osiągnąć sukces. Wypozycjonowana strona gwarantuje stały przepływ klientów, a to oznacza, że nie musisz się martwić – Twoim zadaniem jest dbanie o dalszy rozwój Twojej firmy.

Jak to osiągnąć?

W każdej chwili możesz zmienić pozycjonowane frazy, możesz dodać ich więcej. Jednocześnie możemy pracować nad wypozycjonowaniem zarówno tych najbardziej popularnych fraz (najczęściej wyszukiwanych), jak i tych mniej popularnych. Zajęcie wysokich pozycji na mniej konkurencyjne frazy jest możliwe do osiągnięcia znacznie szybciej. Możesz mieć pierwszych klientów z Google  już od pierwszego miesiąca rozliczeniowego. Cena pozycjonowania jest stała.

W miarę upływu czasu Twoja strona zajmuje coraz wyższe pozycje. Na coraz bardziej konkurencyjne frazy. A Ty nadal płacisz tyle samo a masz więcej fraz na top pozycjach.

Konkrety - czyli jak będzie wyglądać nasza współpraca

Wycena Twojego pozycjonowania zależy od tego jak silną masz konkurencję w swojej branży. W przypadku pozycjonowania na całą Polskę (ogólnego) i pozycjonowania sklepów na cenę pozycjonowania mają również wpływ czynniki charakterystyczne dla branży.

Jeśli działasz w określonym mieście (lokalizacji) mamy dla Ciebie pozycjonowanie lokalne. W tym jesteśmy najlepsi.

Liczba fraz zależy od Twoich potrzeb ale im więcej tym lepiej. Nie martw się – przygotujemy dla Ciebie szczegółową analizę, żebyś wiedział czego szukają Twoi klienci. Będziemy Ci aktywnie doradzać na każdym etapie naszej współpracy.

W ramach jednej stawki mieści się określona liczba artykułów tematycznych. Pozycjonujemy strony wykorzystując tzw.content marketing (pewnie przeczytasz o tym również u naszej konkurencji). Publikujemy artykuły związane z Twoją działalnością na tematycznie zgodnych portalach. Ty możesz zadecydować jakie frazy są dla Ciebie najważniejsze i ile artykułów przypadnie miesięcznie na ich pozycjonowanie.

Ryzyko?

Największym ryzykiem związanym z pozycjonowaniem jest to, że na starcie są ograniczenia – najczęściej wybierane do pozycjonowania są frazy najbardziej konkurencyjne – czyli jednocześnie te najdroższe. Kwota na fakturze będzie wysoka, a przez kilka miesięcy efektu nie będzie w ogóle, lub nie będzie równoważył kwoty zainwestowanej w pozycjonowanie. I co jeśli jednak wybrane na początku frazy nie będą wcale przynosiły oczekiwanych rezultatów w postaci nowych klientów?

My działamy inaczej

Bez limitu oznacza bez ryzyka

U nas zawsze można zmienić listę fraz i dodać nowe. To oznacza drogę do sukcesu Twojej firmy.

 

Chcesz bezpłatną wycenę pozycjonowania bez limitu?

W skrócie:

  •  Bez limitu fraz – co oznacza, że pozycjonujemy taką ich liczbę, jaką chcesz
  • Masz kontrolę nad naszą pracą – każdego miesiąca wysyłamy raporty pozycji z dokładnością co do dnia
  • Audyt strony – sprawdzamy dostosowanie do wymogów Google
  • Optymalizacja strony – WDRAŻAMY zmiany na stronie (inni tylko przekazują zalecenia)
  • W zależności od wysokości wyceny pozycjonowania – wykonujmy określoną ilość artykułów tematycznych z linkiem do strony (Contnent markeging, Link Buiding)
  • Twoja kontrola – możesz decydować ile artykułów przypadnie na daną frazę 
  • Nasze doradztwo i analiza – pomożemy ci w analizie danych z Google Analitycs, Search Console, doradzimy które frazy warto pozycjonować intensywniej
  • Umowa na 6 albo na 12 miesięcy (po upływie tego czasu umowa automatycznie przechodzi na umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia) 

Optymalizacja - to naprawdę ważny temat

Pewnie na innych stronach przeczytasz o optymalizacji. Szkoda tylko, że większość agencji nie wdraża optymalizacji, a przekazuje jedynie zalecenia, przenosząc koszty ich wprowadzenia na klienta. O czym nie dowiesz się podczas podpisywania umowy, ale dopiero w trakcie jej obowiązywania.

My przygotowujemy i wdrażamy optymalizację  – od tego w ogóle zaczynamy naszą pracę. 

Prześlij zapytanie a otrzymasz bezpłatnie analizę i wycenę pozycjonowania Twojej strony:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Adres strony (wymagane):

Propozycja fraz i uwagi:

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi