Pozycjonowanie Cieszyn - bez limitu słów kluczowych

Tanie i skutecznie pozycjonowanie w Cieszynie

Bez względu na to w jakiej branży działasz – Twoi klienci z Cieszyna korzystają z Google.

Bo tak jest szybciej, łatwiej i bez wysiłku. Wpisują odpowiednią frazę, przeglądają wyniki wyszukiwania, wybierają najkorzystniejszą dla nich ofertę

Bezpłatna wycena pozycjonowania w Cieszynie

Pozycjonowanie nie tylko jest potrzebne Twojej firmie – jest niezbędne, aby dotrzeć do Twoich klientów w Cieszynie. Jest niezbędne abyś mógł osiągnąć sukces

Pozycjonowanie bez ryzyka

W każdej chwili możesz zmienić pozycjonowane frazy, możesz dodać ich więcej. Jednocześnie możemy pracować nad wypozycjonowaniem zarówno tych najbardziej popularnych fraz w Cieszynie (najczęściej wyszukiwanych), jak i tych mniej popularnych.

Zajęcie wysokich pozycji na mniej konkurencyjne frazy w Cieszynie jest możliwe do osiągnięcia znacznie szybciej. Możesz mieć pierwszych klientów z Google już od pierwszego miesiąca rozliczeniowego. Cena pozycjonowania jest stała.
W miarę upływu czasu Twoja strona zajmuje coraz wyższe pozycje. Na coraz bardziej konkurencyjne frazy. A Ty nadal płacisz tyle samo, a masz więcej fraz na top pozycjach.

Najważnieszy cel działań SEO

Wypozycjonowana strona gwarantuje stały przepływ klientów, a to oznacza, że nie musisz się martwić – Twoim zadaniem jest dbanie o dalszy rozwój Twojej firmy

Konkrety - czyli jak będzie wyglądać nasza współpraca

Wycena Twojego pozycjonowania zależy od tego jak silną masz konkurencję w swojej branży. W przypadku pozycjonowania na całą Polskę (ogólnego) i pozycjonowania sklepów na cenę pozycjonowania mają również wpływ czynniki charakterystyczne dla branży.

Jeśli działasz w Cieszynie mamy dla Ciebie pozycjonowanie lokalne. W tym jesteśmy najlepsi.
Liczba fraz zależy od Twoich potrzeb ale im więcej tym lepiej. Nie martw się – przygotujemy dla Ciebie szczegółową analizę, żebyś wiedział czego szukają Twoi klienci. Będziemy Ci aktywnie doradzać na każdym etapie naszej współpracy.

W ramach jednej stawki mieści się określona liczba artykułów tematycznych. Pozycjonujemy strony wykorzystując tzw.content marketing (pewnie przeczytasz o tym również u naszej konkurencji). Publikujemy artykuły związane z Twoją działalnością na tematycznie zgodnych portalach. Ty możesz zadecydować jakie frazy są dla Ciebie najważniejsze i ile artykułów przypadnie miesięcznie na ich pozycjonowanie.

Ryzyko?

Największym ryzykiem związanym z pozycjonowaniem jest to, że na starcie są ograniczenia – najczęściej wybierane do pozycjonowania są frazy najbardziej konkurencyjne – czyli jednocześnie te najdroższe. Kwota na fakturze będzie wysoka, a przez kilka miesięcy efektu nie będzie w ogóle, lub nie będzie równoważył kwoty zainwestowanej w pozycjonowanie. I co jeśli jednak wybrane na początku frazy nie będą wcale przynosiły oczekiwanych rezultatów w postaci nowych klientów?

My działamy inaczej
Bez limitu oznacza bez ryzyka
U nas zawsze można zmienić listę fraz pozycjonowanych w Cieszynie i dodać nowe. To oznacza drogę do sukcesu Twojej firmy.

Optymalizacja - to naprawdę ważne

Pewnie na innych stronach przeczytasz o optymalizacji. Szkoda tylko, że większość agencji nie wdraża optymalizacji, a przekazuje jedynie zalecenia, przenosząc koszty ich wprowadzenia na klienta. O czym nie dowiesz się podczas podpisywania umowy, ale dopiero w trakcie jej obowiązywania.

My przygotowujemy i wdrażamy optymalizację – od tego w ogóle zaczynamy naszą pracę. 

Nasza oferta w skrócie

Czyli coś dla niecierpliwych i zdecydowanych

1

Bez limitu fraz

co oznacza, że pozycjonujemy taką ich liczbę, jaką chcesz.                             

2

Masz kontrolę nad naszą pracą

każdego miesiąca wysyłamy raporty pozycji z dokładnością co do dnia.

3

Audyt strony

sprawdzamy dostosowanie do wymogów Google.

4

Optymalizacja strony

WDRAŻAMY zmiany na stronie (inni tylko przekazują zalecenia).                             

5

Link Building

W zależności od wysokości wyceny pozycjonowania – wykonujmy określoną ilość artykułów tematycznych z linkiem do strony.

6

Nasze doradztwo i analiza 

Pomożemy ci w analizie danych z Google Analitycs, Search Console, doradzimy które frazy warto pozycjonować intensywniej.                             

7

Korzystna umowa

Umowa na 6 albo na 12 miesięcy (po upływie tego czasu umowa automatycznie przechodzi na umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia).

Zapytaj o skuteczne i tanie pozycjonowanie stron internetowych Cieszyn: