O firmie

Poznaj nas

01

Dlaczego nie jesteśmy jak wszyscy

Nie znajdziesz tutaj tekstu o faktach z życia naszej firmy, ponieważ wiemy, że nikogo to tak naprawdę nie interesuje. Zajmujemy się pozycjonowaniem - robimy to od 2007 roku. Nie jesteśmy dużą agencją, ponieważ nie jest to zgodne z filozofią naszej marki. Rozbudowywanie zespołu, biura w wielu lokalizacjach nie przekładają się przecież na skuteczność działań - wybraliśmy inną drogę rozwoju.

Nasza działalność jest na pograniczu nowych technologii, reklamy i marketingu. Bardzo ważne dla nas jest to, aby firma była innowacyjna i nowoczesna, a jednocześnie rozwijała się w sposób zrównoważony. Nie zatrudniamy żadnych sprzedawców ani marketingowców, ponieważ wiemy, że to klient ostatecznie płaci dodatkowo za ich pracę. Zoptymalizowaliśmy i zautomatyzowaliśmy wiele obszarów naszej działalności - inwestujemy swoje zasoby w jak najlepszą i najbardziej wydajną usługę SEO.

Podkreślijmy to - zajmujemy się pozycjonowaniem

Czyli nie zajmujemy się zdobywaniem certyfikatów, nagród w konkursach branżowych, budowaniem wizerunku. Jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dobre rezultaty przy relatywnie niskich budżetach. Decydując się na współpracę z naszą firmą, każda wydana przez Ciebie złotówka jest zainwestowana w SEO - nie w biuro w dużym mieście i w prestiżowej lokalizacji, nie w telemarketing, nie w podwykonawców.

Skupiamy się wyłącznie na rozwoju skuteczności naszych usług - posiadamy własne zaplecze link-builingu, własne autorskie oprogramowanie do zarządzania pozycjonowaniem stron, unikalne rozwiązania radzenia sobie z algorytmami Google.

Kim jesteśmy?

Poznaj członków zespołu polinfor sp. z o.o.

Michał Możejko

CEO polinfor sp. z o.o.

1983. Już w 2002 uznałem, że informatyka, a szczególnie rozwój internetu jest tym co mnie w życiu najbardziej interesuje. Z mojej perspektywy najfajniejszą częścią jest programowanie aplikacji internetowych w języku php -  lubię programowanie.

W 2007 założyłem firmę polinfor.pl ze specjalizacją w pozycjonowaniu stron. Od 2013 działamy już jako Polinfor sp. z o. o. Teraz moją wizją jest tworzenie skutecznych usług marketingu internetowego. Umiejętności w zakresie architektury aplikacji i programowania wykorzystuję, tworząc zaawansowane systemy zarządzania, automatyzacji i optymalizacji procesów we własnej firmie.

W wolnych chwilach lubię budować, tworzyć rzeczy. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego jak spojrzenie na dzieło rąk własnych, zwłaszcza jak cały tydzień tworzę w wirtualnym świecie  internetu. Jestem zafascynowany Czechami -  zarówno kulturą, jak i samym krajem. Nie ma nic lepszego niż zaszycie się po czeskiej stronie Gór Złotych.

698 327 315

info@polinfor.pl

Weronika Stebel

Web designer
Content designer

Na początek - ten typ obok to mój brat. To, co mnie charakteryzuje najbardziej to kreatywne podejście do życia. Dlatego zawodowo zajmuję się tym, żeby było jak najładniej i jak najbardziej funkcjonalnie. Projektuję strony internetowe, ale także testuję oprogramowanie naszej firmy pod kątem funkcjonalności, przykładam dużą wagę do detali. 

Stusiowałam filologię polską, po czym zostało mi zamiłowanie do literatury i kultury, ale także umiejętność pracy z tekstem.  Dlatego zajmuję się także tworzeniem treści - dbam o ich wartość merytoryczną, czytelność i wizualny odbiór. 

Moją największą pasją jest fotografia, którą łączę z zamiłowaniem do natury.

Paweł Stebel

Programista PHP
Specjalista SEO

Pozycjonuję i programuję już od 8 lat. Moją specjalnością jest pozycjonowanie i optymalizacja sklepów internetowych.

Duża wiedza z zakresu programowania pozwala mi poprawić funkcjonowanie sklepu z poziomu kodu.  

Dodatkowo tworzę i rozwijam aplikacje webowe z wykorzystaniem najnowszych technologii. W wolnym czasie staram się zdobywać nowe umiejętności nie związane ze światem elektroniki np. stolarstwo lub gra na gitarze.

‘Ruch to zdrowie’ – mówią, więc dwa razy w tygodniu wyciskam z siebie siódme poty na siłowni.

Pimpuś

Trener personalny
Ochroniarz

Jestem najważniejszym członkiem zespołu - dbam o kondycję fizyczną szefa. 

Jako ochroniarz specjalizuję się w merdowaniu ogonem do każdego napotkanego człowieka oraz w zalizywaniu na śmierć. 

Moją największą życiową pasją jest jedzenie, podkładanie się ludziom pod nogi i szarpanie gumowych węży ogrodowych.

No i jedzenie. W każdych ilościach. 

Zapytaj o skuteczne i tanie pozycjonowanie stron internetowych