Skuteczność naszego pozycjonowania

Pracujemy na sukces naszych klientów

Z dumą prezentujemy efekty naszego pozycjonowania

Poniżej zebraliśmy omówienie pozycjonowania stron z różnych branż.

Prezentowane Case Studys sukcesów naszych klientów są wykonane na podstawie rzeczywistych stron nad, których widocznością w Google pracujemy. Prezentowane dane pochodzą z niezależnych źródeł a w szczególności od samego Google – zebraliśmy statystyki z Google Search Console oraz Google Analytics.

Niestety nie mamy zebranych danych dla wszystkich stron, które pozycjonowaliśmy i pozycjonujemy. Wynika to z tego, że skutecznym pozycjonowaniem zajmujemy się od wielu lat i wielu naszych klientów notowało wzrosty widoczności strony zanim zbieranie materiałów n Case Studys efektów było modne. My po prostu zawsze dajemy z siebie wszystko i rzetelnie pracujemy nad każdą stroną naszego klienta.

Pozycjonowanie gabinetu stomatologicznego

Pozycjonowanie lokalne – kilka dużych miast woj. Śląskiego

Usługę pozycjonowania rozpoczęliśmy na początku roku 2019. Szczególnym wyzwaniem przy pozycjonowaniu stron stomatologów oraz medycznych są specyficzne algorytmy wyszukiwarki Google oraz znaczne zmiany w pozycjach jakie wywołują aktualizację tych algorytmów.
Domena była całkowicie nowa, bez żadnej wcześniejszej historii. Wykonaliśmy dokładną optymalizację całej strony, rozbudowaliśmy ją też o treści dedykowane na każde z miast. Przez cały okres pracy nad stroną bardzo konsekwentnie prowadziliśmy link building. Każdy miesiąc oznaczał pozyskiwanie nowych, wartościowych odnośników do strony. Efektem tych działań jest konsekwentny wzrost widoczności strony, poprawa pozycji oraz pozyskiwanie wartościowego ruchu (czyli pacjentów naszego klienta).
Cały czas pracujemy nad dalszym rozwojem strony, konsekwentnie linkujemy i z każdym kolejnym miesiącem efekty są coraz lepsze.
Jak widać na wykresie z Google Search Console, stałe i konsekwentne działania pozwoliły uzyskać ciągły wzrost, bez spadków podczas zmian algorytmów Google.


58,4 tys.

Liczba wyświetleń wg. Search Console

369%

Wzrost ruchu wg Google Analitycs

Pozycjonowanie kancelarii adwokackiej

Pozycjonowanie lokalne – Katowice

Pozycjonowanie rozpoczęliśmy w czerwcu 2019. Zaczęliśmy od optymalizacji treści strony jak i również pracowaliśmy nad link buildingiem. Każdego miesiąca tworzyliśmy artykuły tematycznie związane ze stroną klienta, które publikowaliśmy na naszych portalach. Zadbaliśmy o jak najlepszą zgodność tematyczną ze stroną klienta. Wraz z tym jak przybywało wartościowych linków strona sukcesywnie zyskiwała na widoczności. Poprawiliśmy pozycje (znacznie) na wszystkie frazy związane z działalnością kancelarii. Uzyskaliśmy również znakomity wzrost ruchu na stronie – a więc i klientów dla naszego klienta..


41,4 tys.

Liczba wyświetleń wg. Search Console

88%

Wzrost ruchu wg Google Analitycs

Pozycjonowanie sklepu internetowego z zegarkami

Pozycjonowanie ogólnopolskie

Prace nad pozycjonowaniem tego sklepu rozpoczęliśmy w 2016 roku.
Przeprowadziliśmy optymalizacje sklepu oraz cały czas konsekwentnie prowadziliśmy link building.
Celem pozycjonowania było uzyskanie całkowitej dominacji na Polskę sklepu naszego klienta, który jest dystrybutorem marki nowoczesnych zegarków. Udało się to znakomicie – pozycje rzędu pierwszej 3, większość słów kluczowych pozycja 1.
Na załączonym wykresie z Google Analytics (tylko do tego otrzymaliśmy dostęp) widać, że w 2019 jeszcze poprawiliśmy swoje wcześniejsze efekty!


100%

Wzrost ruchu w Google Analitycs 

Pozycjonowanie serwisu ekspresów do kawy

Pozycjonowanie lokalne – Dolnośląskie

Prace nad pozycjonowaniem strony serwisu ekspresów rozpoczęliśmy w sierpniu 2019
Przeprowadziliśmy optymalizacje strony oraz cały czas konsekwentnie prowadziliśmy link building.
Główną lokalizacją dla, której pozycjonujemy stronę jest oczywiście Wrocław. Jednak nie poprzestaliśmy na tym bo klientowi zależało również na osiągnięciu dużej widoczności w mniejszych miastach regionu. Zastosowaliśmy tu ciekawą strategię, dla każdego z miast stworzyliśmy dedykowane podstrony ofertowe i je również linkowaliśmy – efekty są znakomite, pozycje top 3!


26,1 tys.

Liczba wyświetleń wg. Search Console

Pozycjonowanie – fotowoltaika

Pozycjonowanie lokalne – duże miasta

Prace nad pozycjonowaniem strony serwisu ekspresów rozpoczęliśmy w 2016
Początkowo strona była pozycjonowana na Poznań.

Przeprowadziliśmy optymalizacje strony oraz cały czas konsekwentnie prowadziliśmy link building.
W 2018 dołączyliśmy pozycjonowanie na kolejne duże miasta takie jak Gniezno, Konin, Leszno, Piła, Kołobrzeg, Koszalin, Toruń, Bydgoszcz. W tym przypadku również stworzyliśmy podstrony dedykowane na te lokalizacje oraz wykonaliśmy solidny link building. Efektem są pozycje top 5 dla wszystkich lokalizacji.
Na wykresie z Google Analytics widać efekty intensywniejszych działań w 2019 co przyniosło wzrost ruchu o 91% w październiku w stosunku do kwietnia.


91%

wzrost ruchu w Google Analitycs

Zapytaj o skuteczne i tanie pozycjonowanie stron internetowych