698 327 315 info@polinfor.pl

Rozwiń skrzydła swojego biznesu – postaw na nowoczesny marketing internetowy!

Pakiet S – od 600zł (dla minimalistów)

Responsywna kompozycja strony czyli RWD (ang. Responsive Web Design) – technologia wykonania witryny internetowej, która umożliwia dopasowanie jej wyglądu w zależności od wielkości ekranu urządzenia, na którym jest oglądana. Dzięki temu, strona jest w pełni użyteczna dla tych, którzy do przeglądania internetu używają swoich smartfonów, czy tabletów. Pamiętaj – z każdym rokiem przybywa osób, które używają wyszukiwarki Google na urządzeniach mobilnych – obecnie to ponad 30%!

g

Wygląd dopasowany do Ciebie – Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych zawodowo, więc znamy przekrój tego co jest teraz popularne, jakie elementy projektowe stanowią o tym, że strona wygląda nowocześnie i co zrobić, by zatrzymać użytkownika właśnie na Twojej stronie. Wiemy również, jak pogodzić Twoje oczekiwania względem wyglądu strony z tym, czego oczekują Twoi potencjalni klienci. Jednak ostatecznie to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała strona Twojej firmy.

Podczas procesu projektowania, staramy się również brać pod uwagę aspekty SEO (ang. Search Engine Optimization – czyli pozycjonowanie), dzięki czemu sprawiamy że Google naprawdę polubi Twoją nową stronę :).

System CMS (ang. Content Management System) – Czyli wszystko to, co tłumaczy język serwerów z komputerowego na nasze, dzięki czemu w prosty sposób możesz zarządzać treścią swojej strony. Używamy do tego celu WordPress‚a – którego może nie wymyśliliśmy, ale okiełznaliśmy i dobrze nam służy. Jego największą zaletą jest popularność, fakt że jest cały czas rozwijany i można go rozszerzać o dodatkowe funkcjonalności bez ponoszenia dużych kosztów.

Bezpieczeństwo Twojej strony – Destruktywne ataki hakerskie kojarzą Ci się z amerykańskimi filmami z pogranicza science fiction? Nie jest tak do końca, ponieważ istnieje realne zagrożenie, że i Twoja strona internetowa może paść ich ofiarą. Czasem nie trzeba super komputera i hackera który żyje w piwnicy oświetlonej tylko bladym światłem monitorów, aby usunąć witrynę z sieci. Wystarczy, że siostrzeniec konkurenta ma komputer i za dużo wolnego czasu – po co ryzykować? Myślimy o tym za Ciebie i uprzedzamy złośliwe ataki o krok – od początku tworzenia witryny stosujemy trudne do złamania hasła, niestandardowe nazwy użytkowników i szereg innych zabezpieczeń.

Formularze kontaktowe – niezbędny element nowoczesnych stron internetowych – potencjalny klient uzupełnia kilka pól i błyskawicznie wysyła zapytanie na Twój adres mailowy. Użytkownik nie musi logować się na swoją pocztę żeby nawiązać kontakt, a Ty możesz od razu odpowiedzieć na zapytanie – pamiętaj czas reakcji ma bardzo duże znaczenie przy pozyskiwaniu nowych klientów. Formularze mogą zawierać wiele dodatkowych pól, jak na przykład możliwość zaznaczania poszczególnych opcji, czy też dodatkowe pytania i miejsce na odpowiedź. Szyty na miarę formularz może być potężnym narzędziem marketingowym – warto to wykorzystać.

Podstrony (zakładki) – Witryna internetowa rzadko kiedy występuje jako dosłownie „jedna” strona, przeważnie składa się ze strony głównej i szeregu tzw. „podstron”, które zachowują podobny styl graficzny, ale różne treści. Podstrony mogą być proste, lub rozbudowane o dodatkowe funkcjonalności – to od wybranego pakietu zależy, na ile możemy sobie pozwolić 🙂

Potrzebujesz dodatkowych funkcji? Otrzymasz je w innych pakietach

Stwórz stronę dla swojej firmy - napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane):
Adres email (wymagane):
Telefon kontaktowy:
Nazwa firmy/Adres istniejącej strony internetowej:

Czy jesteś zainteresowany również pozycjonowaniem?

Jakim pakietem jesteś zainteresowany?

Treść wiadomości: