698 327 315 info@polinfor.pl

Rozwiń skrzydła swojego biznesu – postaw na nowoczesny marketing internetowy!

Pakiet L – od 1800zł (dla wymagających)

Ten pakiet wyceniamy indywidualnie, ostateczna cena zależy od tego, jakich funkcji potrzebujesz

Responsywna kompozycja strony czyli RWD (ang. Responsive Web Design) – technologia wykonania witryny internetowej, która umożliwia dopasowanie jej wyglądu w zależności od wielkości ekranu urządzenia, na którym jest oglądana. Dzięki temu, strona jest w pełni użyteczna dla tych, którzy do przeglądania internetu używają swoich smartfonów, czy tabletów. Pamiętaj – z każdym rokiem przybywa osób, które używają wyszukiwarki Google na urządzeniach mobilnych – obecnie to ponad 30%!

g

Wygląd dopasowany do Ciebie – Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych zawodowo, więc znamy przekrój tego co jest teraz popularne, jakie elementy projektowe stanowią o tym, że strona wygląda nowocześnie i co zrobić, by zatrzymać użytkownika właśnie na Twojej stronie. Wiemy również, jak pogodzić Twoje oczekiwania względem wyglądu strony z tym, czego oczekują Twoi potencjalni klienci. Jednak ostatecznie to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała strona Twojej firmy.

Podczas procesu projektowania, staramy się również brać pod uwagę aspekty SEO (ang. Search Engine Optimization – czyli pozycjonowanie), dzięki czemu sprawiamy że Google naprawdę polubi Twoją nową stronę :).

System CMS (ang. Content Management System) – Czyli wszystko to, co tłumaczy język serwerów z komputerowego na nasze, dzięki czemu w prosty sposób możesz zarządzać treścią swojej strony. Używamy do tego celu WordPress‚a – którego może nie wymyśliliśmy, ale okiełznaliśmy i dobrze nam służy. Jego największą zaletą jest popularność, fakt że jest cały czas rozwijany i można go rozszerzać o dodatkowe funkcjonalności bez ponoszenia dużych kosztów.

Bezpieczeństwo Twojej strony – Destruktywne ataki hakerskie kojarzą Ci się z amerykańskimi filmami z pogranicza science fiction? Nie jest tak do końca, ponieważ istnieje realne zagrożenie, że i Twoja strona internetowa może paść ich ofiarą. Czasem nie trzeba super komputera i hackera który żyje w piwnicy oświetlonej tylko bladym światłem monitorów, aby usunąć witrynę z sieci. Wystarczy, że siostrzeniec konkurenta ma komputer i za dużo wolnego czasu – po co ryzykować? Myślimy o tym za Ciebie i uprzedzamy złośliwe ataki o krok – od początku tworzenia witryny stosujemy trudne do złamania hasła, niestandardowe nazwy użytkowników i szereg innych zabezpieczeń.

Formularze kontaktowe – niezbędny element nowoczesnych stron internetowych – potencjalny klient uzupełnia kilka pól i błyskawicznie wysyła zapytanie na Twój adres mailowy. Użytkownik nie musi logować się na swoją pocztę żeby nawiązać kontakt, a Ty możesz od razu odpowiedzieć na zapytanie – pamiętaj czas reakcji ma bardzo duże znaczenie przy pozyskiwaniu nowych klientów. Formularze mogą zawierać wiele dodatkowych pól, jak na przykład możliwość zaznaczania poszczególnych opcji, czy też dodatkowe pytania i miejsce na odpowiedź. Szyty na miarę formularz może być potężnym narzędziem marketingowym – warto to wykorzystać.

Podstrony (zakładki) – Witryna internetowa rzadko kiedy występuje jako dosłownie „jedna” strona, przeważnie składa się ze strony głównej i szeregu tzw. „podstron”, które zachowują podobny styl graficzny, ale różne treści. Podstrony mogą być proste, lub rozbudowane o dodatkowe funkcjonalności – to od wybranego pakietu zależy, na ile możemy sobie pozwolić 🙂

W tym pakiecie oferujemy bardzo dużo dodatkowych opcji

Ten pakiet wyceniamy zawsze indywidualnie

l

Wiele wersji językowych strony

Jeśli jeden kraj to dla Ciebie za mało, chętnie sprawimy by Twoja strona była dostępna również w innych językach.

l

Wykonanie tłumaczenia treści na języki obce

Realizowane przez współpracujące biuro tłumaczeń w dobrej cenie.

l

Galerie multimediów (zdjęcia, obrazki, filmy, inne)

Zrobimy na twojej stronie ładnie wyglądającą galerię, do której później sam będziesz mógł dodawać nowe elementy (lub dodamy je za Ciebie). Potrzebujesz zamieścić filmiki z YouTube lub pliki mp3? Nie ma problemu, rozumiemy że medialność to dobra droga dotarcia do klientów.

l

E-commerce

Funkcja sklepu internetowego – rozszerzamy istniejącą funkcjonalność WordPressa, aby umożliwić Ci prowadzenie sklepu internetowego na darmowym oprogramowaniu.

l

Katalog produktów

Kategoryzujemy, oprawiamy graficznie i publikujemy ustaloną pulę produktów na dobry początek działania sklepu.

l

Możliwość rejestracji użytkowników (rejestracja i zarządzanie kontami)

Masz dedykowanego pracownika do zarządzania treścią strony, ale nie chcesz by miał pełne uprawnienia? To funkcja której potrzebujesz.

l

Strona aktualności/Blog

Prowadzenie firmowego bloga daje dobre rezultaty marketingowe, a nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej. Dzięki temu, że WordPress jest bardzo łatwą w obsłudze platformą do blogowania, z pewnością sobie z tym poradzisz.

l

Integracja z płatnościami online

Dodatkowa opcja, jeśli prowadzisz sprzedaż za pomocą strony (patrz: e-commerce).

l

Zaawansowana integracja z social media (Facebook, Google+, inne)

Jeżeli komunikujesz się z klientami za pomocą kanałów social media, warto zainstalować dodatkowe wtyczki społecznościowe, dzięki którym każdy odwiedzający Twoją stronę będzie mógł zalajkować firmowego fanpage, lub podzielić się ofertą Twojej firmy ze znajomymi na Facebooku.

l

Newsletter

To bardzo dobre narzędzie marketingowe, dzięki któremu zdobędziesz bazę adresów mailowych tych, którzy są zainteresowani ofertą Twojej firmy.

l

Moduł do fakturowania online

Przydatna funkcja dla tych, którzy muszą wystawiać wiele faktur. Bardzo usprawnia zarządzanie finansami Twojej firmy.

l

Indywidualne rozwiązania

Zapytaj czy możemy coś zrobić, a my Ci powiemy ile nam zapłacisz – na cuda nie dajemy gwarancji, rzeczy niemożliwe robimy w 7-14 dni.

Jesteś zainteresowany innymi pakietami? Zobacz co możemy zaoferować przy mniejszym budżecie

Stwórz stronę dla swojej firmy - napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane):
Adres email (wymagane):
Telefon kontaktowy:
Nazwa firmy/Adres istniejącej strony internetowej:

Czy jesteś zainteresowany również pozycjonowaniem?

Jakim pakietem jesteś zainteresowany?

Treść wiadomości: