698 327 315 info@polinfor.pl

Pozycjonowanie kujawsko-pomorskie

Tanie pozycjonowanie kujawsko-pomorskie - bez limitu fraz

Rozwijaj swoją firmę wykorzystując siłę Google

Bez względu na to w jakiej branży działasz – Twoi klienci korzystają z Google. Bo tak jest szybciej, łatwiej i bez wysiłku. Wpisują odpowiednią frazę, przeglądają wyniki wyszukiwania, wybierają najkorzystniejszą dla nich ofertę. Tak jak prawdopodobnie Ty w tej chwili. 

Pozycjonowanie nie tylko jest potrzebne Twojej firmie – jest niezbędne, aby dotrzeć do Twoich klientów. Jest niezbędne abyś mógł osiągnąć sukces. Wypozycjonowana strona gwarantuje stały przepływ klientów, a to oznacza, że nie musisz się martwić – Twoim zadaniem jest dbanie o dalszy rozwój Twojej firmy.

Jak to osiągnąć?

W każdej chwili możesz zmienić pozycjonowane frazy, możesz dodać ich więcej. Jednocześnie możemy pracować nad wypozycjonowaniem zarówno tych najbardziej popularnych fraz (najczęściej wyszukiwanych), jak i tych mniej popularnych. Zajęcie wysokich pozycji na mniej konkurencyjne frazy jest możliwe do osiągnięcia znacznie szybciej. Możesz mieć pierwszych klientów z Google  już od pierwszego miesiąca rozliczeniowego. Kwota abonamentu się nie zmienia, jest stała. W miarę upływu czasu Twoja strona zajmuje coraz wyższe pozycje. Na coraz bardziej konkurencyjne frazy. A Ty nadal płacisz tyle samo. 

Konkrety - czyli jak będzie wyglądać nasza współpraca

Kwota miesięcznego abonamentu zależy od wielkości miasta w jakim działasz. Zależy również od liczby lokalizacji – możemy wypromować Twoją działalność również na sąsiednie miejscowości. Liczba fraz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie martw się – przygotujemy dla Ciebie szczegółową analizę, żebyś wiedział czego szukają Twoi klienci. Będziemy Ci aktywnie doradzać na każdym etapie naszej współpracy. Ale to zawsze Ty podejmujesz ostateczną decyzję, jak mamy dla Ciebie pracować. 

W ramach danego abonamentu mieści się określona liczba artykułów tematycznych. Pozycjonujemy strony wykorzystując tzw.content marketing (pewnie przeczytasz o tym również u naszej konkurencji). Publikujemy artykuły związane z Twoją działalnością na tematycznie zgodnych portalach. Ty decydujesz jakie frazy są dla Ciebie najważniejsze i ile artykułów przypadnie miesięcznie na ich pozycjonowanie.

Ryzyko?

Największym ryzykiem związanym z pozycjonowaniem jest to, że na starcie są ograniczenia – najczęściej wybierane do pozycjonowania są frazy najbardziej konkurencyjne – czyli jednocześnie te najdroższe. Kwota na fakturze będzie wysoka, a przez kilka miesięcy efektu nie będzie w ogóle, lub nie będzie równoważył kwoty zainwestowanej w pozycjonowanie. I co jeśli jednak wybrane na początku frazy nie będą wcale przynosiły oczekiwanych rezultatów w postaci nowych klientów? Mamy problem – nie można ich zmienić, najczęściej są zawarte w umowie, którą podpisałeś na okres około dwóch lat. Stać Cię na podejmowanie takiego ryzyka? 

 

My działamy inaczej – bez limitu oznacza bez ryzyka

W skrócie:

  •  Bez limitu fraz – co oznacza, że pozycjonujemy taką ich liczbę, jaką chcesz
  • Masz kontrolę nad naszą pracą – każdego miesiąca wysyłamy raporty pozycji z dokładnością co do dnia
  • Audyt strony – sprawdzamy dostosowanie do wymogów Google
  • Optymalizacja strony – WDRAŻAMY zmiany na stronie (inni tylko przekazują zalecenia)
  • W zależności od wysokości wyceny pozycjonowania – wykonujmy określoną ilość artykułów tematycznych z linkiem do strony (Contnent markeging, Link Buiding) – np. 400 PLN oznacza 400 artykułów miesięcznie (tu link do modeloweo przykładu)
  • Twoja kontrola – możesz decydować ile artykułów przypadnie na daną frazę 
  • Nasze doradztwo i analiza – pomożemy ci w analizie danych z Google Analitycs, Search Console, doradzimy które frazy warto pozycjonować intensywniej
  • Umowa na 6 albo na 12 miesięcy (po upływie tego czasu umowa automatycznie przechodzi na umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia) 

Optymalizacja - to naprawdę ważny temat

Pewnie na innych stronach przeczytasz o optymalizacji. Szkoda tylko, że większość agencji nie wdraża optymalizacji, a przekazuje jedynie zalecenia, przenosząc koszty ich wprowadzenia na klienta. O czym nie dowiesz się podczas podpisywania umowy, ale dopiero w trakcie jej obowiązywania.

My przygotowujemy i wdrażamy optymalizację  – od tego w ogóle zaczynamy naszą pracę. 

Prześlij zapytanie a otrzymasz bezpłatnie analizę i wycenę pozycjonowania Twojej strony:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Adres strony (wymagane):

Propozycja fraz i uwagi:

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...