698 327 315 info@polinfor.pl

Etyka

Etyka w biznesie naprawdę ma dla nas znaczenie. Podchodzimy do swojej pracy odpowiedzialnie i rzetelnie, rozumiemy potrzeby naszych klientów.

Kreatywność

Wszyscy chcą być kreatywni, ale nie każdemu to wychodzi. Przełamywanie schematów i poszukiwanie nowych rozwiązań to dla nas codzienność.

Rozwój

Ciągle inwestujemy w naszą firmę i zawsze jesteśmy na bieżąco z nowoczesną technologią. Nie tylko nadążamy za trendami, ale również je kreujemy.

Doświadczenie

Znamy się na tym co robimy, ponieważ robimy to już od wielu lat. Na jednej rzeczy jednak nie znamy się wcale – nie mamy pojęcia, jak wciskać kit. Serio.

Jak to się zaczęło

Polinfor powstał w 2007 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza, jednak koncept internetowej firmy narodził się dużo wcześniej.  Pomysłodawca marki i założyciel swoje pierwsze kroki stawiał jako webmaster. Stworzył jeden z popularniejszych w swoim czasie serwisów tematycznych, który był poświęcony fantastyce. Poszukując metod na promocję strony, zainteresował się pozycjonowaniem.  Pierwszych klientów obsługiwał jako freelancer, jednak szybko przestało to wystarczać. Wtedy pojęcie pozycjonowania było dla przedsiębiorców czymś z pogranicza magii i wiedzy tajemnej. No, bo jak to? Można zdobyć klientów przez internet? Szybko się okazało, że jednak można. Od tej pory usługa stała się dużo popularniejsza, a konkurencyjność coraz większa. Dlatego Polinfor rozwijał się dalej, by w roku 2013 przybrać formę spółki. Rozwijaliśmy się razem z Google, poznając algorytmy wyszukiwarki, nasze metody pozycjonowania są efektem wieloletniej ewolucji – przetrwaliśmy na rynku 9 lat i nasza pozycja z każdym rokiem staje się coraz bardziej znacząca.

Lat doświadczenia

Wypozycjonowanych stron

Wypitych kaw

Michał Możejko

Założyciel i CEO, specjalista ds. SEO

Studiował informatykę, lecz szybko podążył śladem Billa Gatesa. Firmę założył w 2007 roku, mając 22 lata, i od razu zajął się tworzeniem i pozycjonowaniem stron. Stworzył unikalny i całkowicie autorski system SEO –  od koncepcji po oprogramowanie. Po kilku latach prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej, założył spółkę polinfor sp. z o.o. Wolny czas poświęca na remontowanie starego kampera i podróże. Jest miłośnikiem craftowego piwa oraz motoryzacji. Jednak jego największą pasją jest programowanie w PHP. Serio.

Weronika Stebel

Specjalistka ds. Content Marketingu i Social Media, Web designer

Studiowała filologię polską, dlatego wie czym jest monoftongizacja dyftongów. Nie może specjalizować się tylko w jednej dziedzinie, bo umarłaby z nudów. Dlatego projektuje strony, zarządza pozycjonowaniem oraz prowadzi firmowe konta w mediach społecznościowych. W wolnym czasie układa jedzenie na talerzu, robi zdjęcia, podróżuje i eksploruje zrujnowane pałace. Ma kota na punkcie kotów i innych żywych stworzeń. Uważa, że najlepszym co się jej w życiu przytrafiło, jest MacBook Pro. Prowadzi bloga podróżniczego bullik.pl.

Krzysztof Bielawski

Web developer

Z wykształcenia inżynier budownictwa, postanowił że jego powołaniem jest budowanie w sensie bardziej metaforycznym, niż dosłownym. To nasz człowiek od stron internetowych. Dba o to, by w naszej firmie pod względem technicznym wszystko było dopięte na ostatni guzik. Stawia pierwsze kroki w programowaniu, ale nadrabia znajomością tajników systemu WordPress. Wolny czas wypełnia mu fantastyka i próba opanowania świata za pomocą tresowanych knurów.

Twoja sylwetka

Specjalista ds. relacji z klientami

Czekamy na Ciebie. Jeśli masz doświadczenie w kontakcie z klientami, jednocześnie jesteś osobą cierpliwą, lubisz ludzi, oraz interesujesz się nowymi technologiami, to masz szansę sprawdzić się w naszej firmie! Wyślij do nas swoje CV oraz napisz nam coś o sobie. Szukamy osoby, która lubi pracować z ludźmi oraz jest otwarta na nowe możliwości. Oprócz pracy możemy Ci zaoferować również oryginalny opis w tej sekcji – tego żadna inna firma nie przebije :).