698 327 315 info@polinfor.pl

Kampanie reklamowe

Google AdWords i Facebook Ads

Postaw na natychmiastowy efekt

Kampanie reklamowe Google AdWords oraz Facebook mają tą zaletę, że efekty w postaci zwiększenia ruchu są widoczne na stronie od razu. Należy jednak mieć na uwadze, że źle prowadzona kampania (co się zdarza bardzo często przy samodzielnie prowadzonych kampaniach) może przynieść bardzo duże straty.

Google AdWords

Google AdWords polecamy jako uzupełnienie usługi pozycjonowania, rekomendujemy również ten system dla sklepów internetowych – w połączeniu z pełnym wykorzystaniem Google Analitycs, AdWords może być wysoko skutecznym narzędziem sprzedażowym.

Naszym klientom proponujemy dwa modele rozliczeniowe – system prowizyjny (w zależności od stawek – od 10%) oraz rozliczenie CPC – czyli za określoną liczbę kliknięć.

 

Kampanie reklamowe Facebook Ads

Facebook jest bardzo skutecznym narzędziem reklamowym, jednak bardzo łatwo źle ustawić rodzaj kampanii i zupełnie minąć się z celem. Tym co wyróżnia kampanie reklamowe na FB to możliwość precyzyjnego targetowania, czyli ustalenia tzw. grupy docelowej – to bardzo skuteczne w przypadku jeśli reklama ma mieć zasięg lokalny, lub gdy odbiorcami mają być np. wyłącznie kobiety.

W ramach prowadzenia kampanii zakładamy również firmowy fanpage (jeśli nie istnieje) i doradzamy jaki cel kampanii byłby dla danego biznesu najkorzystniejszy. Proponujemy rozliczenie prowizyjne, zależne od budżetu (prowizja od 10%).

Formularz kontaktowy

 

Telefon

698 327 315

Email

info@polinfor.pl